Araç Hasar Kaydı


Araç Hasar Kaydı Sorgulama

İnternetten araç hasar kaydı sorgulaması nasıl yapılır? Araç hasar sorgulama cepten nasıl olur? Hasar kaydı sorgulama SMS mesaj ile nasıl öğrenilir? hasar kaydı sorgulama no numarası nedir? sorularının cevapları:

Araç hasar sorgulama işlemi araç alım ve satımlarında her iki taraf içinde kullanılan bir sistemdir bu sistem 2. el araçlar için gerçekleştirilir sıfır araçlar bu işlem doğal olarak gereksiz bir sistemdir. Araba almayı düşünen vatandaş bu sistem sayesinde 1. elden satın alacağı araç hakkında bir çok bilgiye vakıf oluyor.

Araç hasar kaydı sorgulama yolları nelerdir?

iki çeşit hasar sorgulama sistemi vardır birincisi sigorta bilgi gözetim merkezi tarafından sunulan ve www.sbm.org.tr adresinden yapılan bir sorgulama diğeri ise oto kontrol sistemidir. bu yöntemde yine aynı şekilde sigorta bilgi gözetim merkezi tarafından SMS yolu ile sorgulama yönetmidir. SMS ile sorgulama işlemi ücrete tabiidir. “tukrcell, vodafone, avea” GSM oparetörleri tarafından anlaşan kurum 5 TL karşığında bu hizmeti sunmaktadır. Hasar kayıtları 2003 yılından sonraki hasarları göstemektedir bilginiz olsun online internetten araç hasar kaydı sorgulamak için buraya Tıklayın.. SMS ile sorgulama yapmak için numarası 5664 ‘dür detaylı bilgi için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.