Etiket arşivi: Avea

Avea Fatura Borç

Avea Borç Sorguluma, Avea Fatura Sorgulama, Avea Borç Öğrenme, Online Avea Fatura Öğrenme bilgileri :

Avea fatura tutarnızı öğrenmek istiyorsunuz fakat sizin elinize ne kısa mesaj nede avea fatura ekstresi ulaştı ve fatura tutarınızı bilmiyorsunuz. Bu gibi durumlarda olan vatandaşlarımıza yol göstermesi anlamında bu makalemiz çok faydalı olacaktır.

AVEA Fatura sorgulama işlemini yapmanın bir çok yöntemi mevcuttur. En basit fatura tutarınızı öğrenmenin yolu yolunuzun üzerinde bulunan bir fatura ödeme noktasına uğrayarak faturanızın tutarını sorgulatabilirsiniz. yada aynı şekilde internet bankacılığı kullanıyor iseniz internet bankacılığını kullanarak fatura tutarınızı çok basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Güncel AVEA fatura tutarınızı öğrenmek için, AVEA güncel servis ile AVEA hattınıza ait güncel fatura bilgileiniz rahatlık ile öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuz mesajlar menüsüne girerek “GUNCEL” yazıp 5555‘e mesaj yollayın yada cep telefonunuzdan *100# yi tuşlayarak on bir kaç güne ait güncel fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Fakat bu gerlen mesaja vergiler, sabit ücretler ve indirimler dahil değildir.

AVEA güncel fatura sorgulama işlemi bir aylık takvim içerisinde gönderilen ilk ve 2. mesajlardan 0,99 tl ücret alınır ay içerisindeki diğer sorgulamalar için her hangi bir ücret alınmaz.

Güncel Fatura Bilgisi servisinden Avea.com.tr Online İşlemler menüsü veya Avea Müşteri Hizmetleri’ne Avea hattınız ile 500, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 1 500 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ulaşarak da yararlanabilirsiniz.

AVEA Online İşlem Merkezine Yönlenmek İçin Buraya TIKLAYINIZ.

Konuda bulunan kavramlar:

  • avea edevlet borc sorgulama
  • avea günlük fatura sorgulama
  • avea numaradan fatura sorgulama