Etiket arşivi: Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’ın kredi kartı ödeme sistemlerine nasıl başvuru yapılır, axess kredi kartı başvurusu wings kart başvurusu neo kart başvurusu ve başvuru sonuçları hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak artık çok basit günümüzde bütün bankalar ürün ve hizmetlerini müşterilerine ulaştırmak için sürekli kendilerini geliştirmekteler. Akbank bilindiği üzere ülkemizin en köklü banlarından bir tanesi. Akbank müşterilerinin çeşitli ihtiyaçları için hizmet veren kredi kartları hizmeti sunmaktadır.

Akbank’ın müşterileri için 5 çeşit bireysel kredi kartı ürünü vardır bunlar ise axess kredi kartı neo kredi kartı wings kredi kartı exi26 kredi kartı free kredi kartı bu kredi kartlarına nasıl başvuru yapılır kısaca bilgi verelim.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın genel amaçlı bir kredi kartı ürünüdür hediye puan sistemi ise chip-para’dır. Akbank axess kredi kartı başvuru kanalları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için axess kredi kartı başvurusu sayfamızı ziyaret edin.

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu

Wings kredi kartı bolca seyehat eden ve gezen müşterileri için özel tasarlanmiş bir kredi kartı ürünüdür. bu kredi kartına başvuru yapmak için akbank wings kredi kartı başvurusu makalemize göz atabilirsiniz.

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

Free kredi kartı akbank tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan masrafı az olan bir kredi kartı ürünüdür. BDKK’nın çıkartmış olduğu kanun ile her banka kredi kartı aidatı almayan bir kredi kartı ürünü hizmeti vermesi zorunlu olmuştu free kredi kartıda akbank’ın aidatsız kredi kartı ürünüdür. akbank free kredi kartı başvurusu için akbank free’de kredi kartı başvurusu makalemize göz atın.

Akbank Neo kart Başvurusu

Neo kart akbank tarafından sunulan bir bankamatik kartı ürünüdür. Neo kart başvurusu için akbank neo kart başvurusu makalemize göz atın.

Akbank Neo Kart Başvurusu

Akbank Neo Kart Başvurusu

akbank neo kart başvurusu

akbank neo kart başvurusu

Bu makalemizde akbank noe kart başvurusu akbank neo kart taksit neo kart indirim ve akbank neo kart çeşitlerinden bahsedeceğiz. Öncelik ile abbank neo kart’ın özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. akbank neo kart nedir akbank neo kart ne işe yarar. Neo kart akbank tarafından sunulan bir bankamatik kartıdır. Fakat Neo kart’ı diğer bankamatik kartlarından ayıran bir çok özellik vardır. Akbank neo kart ile yapcağınız alışverişlerde chippara kazanabilirsiniz, Bu kazanmış olduğunuz chippara’ları akbank üye iş yerlerinden kullanabilirsiniz. kazanacağınız 1 Cpip-para = 1 TL’dir. Aynı zamanda neo kart ile yapacağınız bankacılık işlemlerinden chip-para kazanma imkanı sizleri bekliyor. Yukarıda bahsettiğim özellikler Akbank Neo Kart hakkında sadece bir kaç açıklamalı özelliktir neo kartın diğer özelliklerini listelemek gerekir ise başlıca özellikleri şunlardır.

 • 1. neo kart indirim kazandırır.
 • 2. neo kart pos para özelliği atm ye gitmeden para çekmenize olanak sağlar.
 • 3. internet alışverişlerinizde BKM Express ile kullanabilirsiniz.
 • 4. taksitli alışveriş imkanı sunar.
 • 5. akbank neo kartın limiti sizin tarafınızdan belirlenir.
 • 6. SGK ödemelerinizi neo kart ile yapabilirsiniz.
 • 7. akbank neo kart ile fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz özellikler neo kart özellikleridir. Neo kart çeşitleri akbank müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için noe kart’ı çeşitlendirmiştir bunlar başlıca şunlardır.

   • 1. Neo Kart : Standart
   • 2. Neo Birebir Kart : müşteri için özel kullanıma açılır
   • 3. Neo Pravite Kart : Bu kartta aynı şekilde değişik özelliklerde müşterilerin talepleri doğrultusunda oluşturulan bir kart’tır.
   • 4. Neo Business : akbank kurumsal müşterileri için hazırlanmış bir kart’tır.
   • 5. Neo Meo : Neo Meo kart 12-15 yaş arasında 18 yaş altı müşteriler için hazırlanmış bir kart’tır.
   • 6. Neo Ek Kart : kullanmış olduğunuz neo kartınıza tanımlanan bir ek kart’tır.

Şimdi Gelelim Akbank Neo Kart Başvurusu Nasıl Yapılır , Neo kart başvuru kanalları ve akbank neo kart başvuru şekillerini anlatmaya.

 • Neo Kart Başvuru Kanalları
 • 1. akbank şubeleri
 • 2. akbank direkt internet şubesi
 • 3. akbank telefon bankacılığı
 • 4. akbank mobil bankacılık
 • 5. akbank ATM’leri

Konuda bulunan kavramlar:

 • akbank neo kart başvurusu
 • neo kart başvurusu
 • akbank neo kart
 • akbank neo kart nedir
 • neo kart
 • akbank neo kart bakiye sorgulama
 • akbank neo kartım nerede
 • neo kart nedir
 • akbank neo kart ne işe yarar
 • akbank neo kart başvuru sonucu

TUS Başvurusu

TUS, Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı’nın kısaltılmış halidir. Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı’nın amacı seçilen dalda uzman doktorların yetiştirilmesidir. Tıp Fakültesi’nden mezun olan öğrencilerin girdiği bir sınavdır. Bu sınava giren öğrenciler aldıkları puan türüne göre bir alan seçerler. Seçtikleri alanda asistan olarak göreve başlarlar ve eğitimleri bittiği durumda uzman doktor ünvanını alırlar. Aynı zamanda aldıkları puana göre tercih yaparak hangi hastanede asistan olarak çalışacakları da belirlenecektir.

Birçok Tıp Fakültesi öğrencisinin hayatını etkileyen, yeni bir hayata adım atmaları sağlayan bu sınav her yıl iki kez yapılmaktadır. Bahar ve güz dönemi olarak Nisan ve Eylül aylarında yapılan bu sınava 10 binden fazla kişi katılır. Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı’nda toplam 11 dersten, 200 sorudan sorumlu olan bireylere 200 dk sınav süresi verilir. TUS’a girecek öğrencilerin öncelikle yapması gereken işlem TUS başvurusudur. Bu işlemi nasıl yapacağınızı yazımızın devamında görebilirsiniz.

TUS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı’nın başvurusu online olarak yapılmamaktadır. ÖSYM tarafından belirlenen başvuru merkezlerine giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Ancak TUS başvurusu yapmaya gitmeden önce 110 TL olan sınav ücretini yatırmış olmalısınız. Ardından başvuru için gereken formu da doldurmalısınız. Bu formda doldurmanız gerekenler; kimlik bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, eğitim bilgileriniz, sınava ilişkin bilgileriniz ve imzanızdır. Eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurduğunuzdan eminseniz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Biz size yazının sonunda bu formu indirebileceğiniz bir link vereceğiz. Bu linklerin yanında TUS başvurusu için gidebileceğiniz başvuru merkezlerinin ve TUS taban puanlarının da linkini vereceğiz.

TUS Taban Puanları İçin TIKLAYINIZ!

TUS Başvuru Merkezleri İçin TIKLAYINIZ!

TUS Başvurusu Formu İçin TIKLAYINIZ!

ALES Başvurusu

ALES, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı demektir. Lisansüstü eğitim programı almak isteyen kişiler bu sınava girmek zorundadır. ALES ise ÖSYM tarafından her yıl düzenlenmektedir. ÖSYM’nin yapmış olduğu açıklama kapsamında ise, bahar dönemi sınav tarihleri belli olmuştur.

Yapılan açıklamaya göre, ALES başvuruları 15 Mart 2016 Salı günü başlayacak ve  28 Mart 2016 Pazartesi günü de son bulacaktır. ALES’e girecek olan kişiler ise sınava 8 Mayıs 2016 tarihinde gireceklerdir. Sınava girebilmeye hak kazanmanız için ilk olarak ise başvurunuzun sizlere belirtilmiş olan tarih aralıklarında yapmanız gerekmektedir.

Sınav sonucu almış olduğunuz puan, 3 yıl boyunca geçerliliğini koruyacaktır. Sınava girebilmek için ise başvurunuzu çeşitli yollardan yapabilirsiniz.

ALES başvurularını, ÖSYM’nin internet sitesi aracılığı ile yapabileceğiniz gibi aynı zamanda başvuru merkezleri ile de yapabilirsiniz. Dilerseniz, posta yolu ile de başvurunuzu yapabilirsiniz ancak biraz zor ve uğraştırıcı bir yol olmaktadır.

15-28 Mart tarihleri arasında başvurunuzu ÖSYM’nin üzerinden yapmanız için ilk olarak resmi internet sitesi üzerinden işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Başvurunuzu bu sistem üzerinden yapmanız için geçerli istenilen fotoğrafınız sistemde olmalı ve aynı zamanda eğitim bilgilerinizin eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir. TC kimlik numaranız ve şifreniz ile birlikte sisteme girişinizi yapabilirsiniz. Bunun için şifrenizi başvuru merkezlerinden edinebilirsiniz.

ALES başvularınız için ise belirli bir ücreti ödemeniz de gerekmektedir. 2016 sınav ücreti ise, 70 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ödemelerinizi, ALES başvuru klavuzlarının son sayfasında bulunan banka bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi  PTT şubelerinden, internet bankacılığı aracılığyla ve banka şubeleri sayesinde yapabilirsiniz. ALES ödemeleri, Akbank, Denizbank, Halk Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Ziraat Bankası’na yapılmaktadır. Banka’dan ödeme yapılırken, ihtiyacınız olan tek şey TC kimlik numaranızdır. Ücreti ödedikten sonra, alınan dekont üzerinde yer alan sınav bilgilerini ve TC kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı gibi kişisel bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz ve dekontu saklayınız.

Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Konservatuarlarında yüksek lisans eğitimi almak isteyen bireyler ALES’e girmesine gerek kalmamaktadır. Ancak, herhangi bir yükseköğretim kurumunda hizmet veren araştırma görevlisi, çevirici, eğitim öğretim planlamacısı, okutman, öğretim görevlisi, uzman kadrolara girebilmesi için  ALES’e girmesi ve iyi bir sonuç alması gerekmektedir.

15-28 Mart olan başvuru tarihinde, ALES ödemenizi yapmanız ve sistemdeki bilgilerinizi girdikten sonra başvuru işleminizi tamamlayabilir ve sınava girmeye hak kazanabilirsiniz.

KPSS Başvuru

KPSS Başvurusu

Kamu personeli olarak çalışmak isteyen herkesin dört gözle beklediği KPSS yani Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın başvuruları yaklaşıyor. Yılda bir ya da 2 yılda bir şeklinde yapılan sınav kamu personeli olmak isteyen herkes için büyük önem taşımaktadır. Genel Yetenek, Genel Kültür, Yabancı Dil, Eğitim Bilimleri, Hukuk, İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler, Ekonometri, İstatistik, Kamu Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler olmak üzere 14 ayrı daldan oluşan sınavda Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarına her adayın girmesi mecburidir. Bununla beraber KPSS içinde A ve B şeklinde ayrılır. KPSS-A her yıl yapılan bir sınavdır. A grubu meslekler için KPSS-A sınavına girilmelidir. Kamu kurum ve kuruluşlarındaki müfettiş, uzman, denetmen, kontrolör yardımcılıkları gibi kadrolar A grubu olarak adlandırılır. Bu gruptan alınan puanlar 2 yıl geçerlidir. KPSS-B sınavı ise 2 yılda bir yapılmaktadır ayrıca lisans ve lise- önlisans olarak ikiye ayrılır. Mühendis, mimar, veteriner, psikolog, sosyolog, hemşire, ebe gibi tüm lisans kadroları KPSS-B kadrolarındandır.

17 Mart 2016 Perşembe günü başlayacak olan başvurular 31 Mart 2016 tarihinde son bulacak. Kamu Personel Seçme Sınavı, lisans düzeyi için (Genel Yetenek, Genel Kültür, Eğitim Bilimleri) 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak ve sınav sonuçları 9 Haziran 2016 tarihinde açıklanacaktır. KPSS Lisans Alan Bilgisi, 29 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek ve sınav sonuçları 9 Haziran 2016’da duyurulacaktır. KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) ise 24 Temmuz 2016 tarihinde yapılacak ve sınav sonuçları 11 Ağustos 2016 tarihinde duyurulacak. Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) 24 Nisan 2016’da gerçekleştirilecek ve sonuçları 18 Mayıs 2016’da ilan edilecektir. EKPSS için başvuru tarihleri 23 Şubat ile 9 Mart arasıdır. KPSS önlisans düzeyi 22 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek, sonuçlar 10 Kasım 2016’da açıklanacak. KPSS ortaöğretim düzeyi 23 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilecek ve sınav sonuçlar 10 Kasım 2016 tarihinde duyurulacaktır.

KPSS BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

KPSS başvurunuzu yapmak için yapmanız gereken 3 adım bulunmaktadır. Bunlar genel anlamda kaç oturuma girileceğinin belirlenmesi, sınav ücretinin ilgili bankalara yatırılması, başvuru yapılması olarak sıralanabilir.

 • Kaç oturuma girileceğinin belirlenmesi için B grubu, A grubu, Öğretmenlik, Din hizmetleri, Polislik bölümlerinden hangisiyle ilgilenildiğine göre değişiklik gösterir.
 • Girilecek oturum sayısı belirledikten sonra sınav ücretinin yatırılması gerekmektedir. Bunun için gireceğiniz toplam oturum sayısını 40 TL ile çarparak ortaya çıkan ücreti bankalara yatırmalısınız. Bunun için direk bankaya gitmeyi ya da internet bankacılığını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ÖSYM’nin sitesindeki Ödemeler kısmından kredi kartı ya da banka kartınızla da ödeme yapabilirsiniz.
 • Başvuru yapılması kısmında da bir kaç seçeneğiniz bulunmaktadır. Başvuru merkezine giderek bizzat başvurmayı, internet üzerinden online başvurmayı ya da posta ile başvuru yapmayı tercih edebilirsiniz. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz ÖSYM sayfası üzerinden hem daha detaylı bilgi alabilir hem de başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

KPSS BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Axess Kredi Kartı Başvurusu

akbank-axess-kredi-karti-basvurusu

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızdan Akbank tarafından hizmete sunulan axess kredi kartı başvurusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Axess kredi kartı’nın kazançlı dünyasına hoş geldiniz. axess kredi kartınız ile yüz binlerce mağazada taksit imkanı ve chip-para kazanacaksınız. axess kredi kartının kampanyaları faiz oranları yıllık ücretleri ve daha bir çok gelişmeleri www.kredisi.info ve www.krediler.info sitelerinden takip edebilirsiniz.

Axess kredi kartı başvurusu Hakkında :

Buşvurunuzu 5 Adımda Tamamlayın.

1.Adım : Axess kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle aşşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayın. açılan sayfada T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız T.C. Kimlik No Sorgulama Sayfamızdan T.C. kimlik numaranızı öğrenebilirsiniz.

2. adım : Başvurunuzu Sonunda Cep Telefonunudan 4422′e Kısa Mesaj ile KREDİKARTI yazıp göndermeyi unutmayın.

3. Adım : GSM Operatörünüz Vodafone yada AVEA ise SMS’i 0532 444 25 25′e Gönderin.

4. Adım : Kredi Kartı Başvurunuzun Onaylanması durumunda teyit için herhangi bir akbank şubelerine gelip yerleşim yeri bilginizi yada adınaza düzenlenmiş bir elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası gibi abonelik bilgilerinizi 10 gün içerisinde getirmelisiniz.

5. Adım : Axess kredi kartınız ile bol taksitli ve phip-para’lı günler dileğiyle.

Axess kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayın.

Konuda bulunan kavramlar:

 • akbank kredi kartı başvuru sonucu
 • akbank kredi kartı sorgulama
 • akbank kredi kartı başvuru sorgulama
 • akbank kredi karti sonucu
 • akbank kredi kartı başvurusu sorgulama
 • axess kredi karti başvuru sonucu
 • akbank kredi kartı başvuru takip
 • akbank kredi kartı takip
 • axess başvuru sonucu
 • akbank başvuru sorgulama

Akbank Wings Kredi Kart Başvurusu

Akbank Wings Kredi Kart Başvurusu

akbank-wings-kart-basvurusu

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızın içeriğinde wings kart başvurusu ve başvuru sonucu wings kart özellikleri wings kart ücreti wings kart çeşitleri akbank wings kart kampanyalar ve mil programları hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Wings kart nedir?
Akbank tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan bir kredi kartıdır. Wings kart akbank’ın mil program kartıdır sürekli seyehat eden müşterileri için geliştirilen bu kredi kartı aynı zamanda axess kredi kartının bir çok özelliğinide bünyesinde bulundurur.

Akbank Wings kredi kart Ücreti Ne kadar?

Wings kredi kartı’nın yıllık kart ücretleri şöyle

Kart Türü             Asıl Kart EK Kart
Wings                           95 TL 47,5 TL
Wings Black 130 TL 65 TL
Wings Temassız 105 TL 52,5 TL
Wings Black Temassız 140 TL 70 TL

Wigs Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Akbank müşterilerinin hizmetine sunduğu wings kredi kartı çeşitleri ise şöyle.

 • Wings kart
 • Wings Black
 • Wings Business
 • Wings Sanalkart
 • Wings Ek Kart
 • Wings Private
 • Wings Temassız

Mil programı kapsamında nasıl mil kazanılır?

Wings kart mil programı ile mil’ler kazanabilirsiniz. yapacağınız alışverişlerde her 1 TL’lik harcamada 1 mil puan kazanabilirsiniz yarıca kazandığınız millerden ayrı axess üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde aynı zamanda Chip-Para kazanırsınız. %25 daha fazla mil kazanma imkanıda sizleri bekliyor akbank müşterileri akbank’ta toplam varlıkları 100.000 TL ve üzeri olan yada 100.000 TL konut kredisi kullanan müşterileri % 25 daha fazla mil puan kazanır.

Wings kart mil programından kazandığım mil’leri nerelerde kullanabilirim?

kazanmış olduğunuz miller ile tüm hava yolu şirketlerinde kullanabilir ve bedavaya yolculuk yapabilirsiniz ve alan vergisi ödemezsiniz. Kazandığınız mil puanları sadece hava’da değil kara’da kullanma imkanıda sizleri bekliyor Wings Style üyesi iş yerlerinde kazandığınız miller ile alışveriş yapabilirsiniz.

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank wings kredi kartı başvurusu yapmak için bir çok kanal mevcuttur wings kredi kartına online başvuru yapabilirsiniz. başvuru yapmak için Burayatıklayın. diğer başvuru kanalları ise şöyle.

Akbank Direkt İnternet’i
444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni
Wap.akbank.com.tr Akbank Direkt Mobil’i
Akbank Şubeleri’ni
Cep Telefonundan başvuru için 444 00 11’i kullanabilir,
Cep Telefonundan “WINGS” yazarak, 5990’a kısa mesaj gönderebilir, kolayca SMS ile Wings başvurunuzu yapabilirsiniz.

Konuda bulunan kavramlar:

 • akbank wings kart başvuru sonucu
 • akbank wingskartı sorgulama
 • axess wings kart sorgulama
 • wings başvuru sonucu öğrenme

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

 

Free kredi kartı başvurusu

Free kredi kartı başvurusu

Bu makalemizde akbank free kredi kartı özellikleri free kredi kartı başvuru sonucu öğrenme, free kredi kartı kampanyaları vb. gibi bilgilere yer vereceğiz.

Akbank free kredi kartı adından da anlaşılacığı gibi free bir kredi kartıdır nereden free diye düşüne bilirsiniz BDDK’nın yapmış olduğu düzenleme ile her banka en az bir tane olmak kuşulu ile krtedi kartı aidatı olmayan bir kredi kartı hizmeti vermek zorunda akbank’ın aidatsız kredi kartı’dfa free kredi kartı’dır.

“Ama bir ata sözü derki hayatta hiç bir şey bedava değildir”

Yukarıda başvurusunu yapacağımız kredi kartı hakkında bir kaç bilgi verdikten sonra akbank Free Card Özellikleri’nden bahsetmek istiyoruz birazda.

Akbank free kredi kartı özellikleri

Free Bütçem Nedir?

bu kredi kartının en önemli özelliklerinden birisi bu özelliktir. Free bütçem sistemi ile kredi kartınıza bir harcama limiti koyabilirsiniz harcama limitiniz dolduğunda size bir kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. FreeBütçem sistemini kullanmak için alt limit 200 tl ve üzeri tutarlar için geçerlidir. Sistemi kullanmak için “FREE BUTCEM 500” yazarak 4425‘e mesaj yollayabilirsiniz. bu uygulama ile ilgili her hangi bir ücret alındığına dair bir ibare göremedik ama bankalar sms ücretini müşteriye yansıtabilir tabii buda kesin bir durum değil bir tahmindir. Free kartın en çok dikkatimizi çeken özelliği bu olduğu için bu sistemi detayli bir şekilde anlatmak istedik diğer free card özellikleri için www.kartfree.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Free kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbank free kredi kartı başvurusu yapmak için pek çok kanal mevcuttur, internetten online başvuru yapmak için Buraya tıklayın. diğer başvuru kanalları ise şöyle.

Akbank Direkt İnternet’i
444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni
Wap.akbank.com.tr Akbank Direkt Mobil’i
Akbank Şubeleri’ni
Cep Telefonundan başvuru için 444 00 11′i kullanabilir,
Cep Telefonundan “FREE” yazarak, 5990’a kısa mesaj gönderebilir, kolayca SMS ile Free Card başvurunuzu yapabilirsiniz.

Free Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Free kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için akbank müşterileri için bir sistem geliştirmiş akbank başvurum nerede sistemi ile kredi kartı başvurularınızı bir tıkla öğrenebilirsiniz. kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için Burayatıklayınız.

Konuda bulunan kavramlar:

 • akbank free kart başvuru sonucu öğrenme
 • free kredi kartı başvurusu sonucu
 • akbank free kart başvuru sonucu
 • akbank free kart sorgulama
 • akbank free krdi kartı
 • akbank free kart bakiye mesaji
 • axess free kart başvuru sonucu
 • axess free kart sorgulama
 • free kart basvuru sonucu
 • akbank free başvurum nerede