Etiket arşivi: Free

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

 

Free kredi kartı başvurusu

Free kredi kartı başvurusu

Bu makalemizde akbank free kredi kartı özellikleri free kredi kartı başvuru sonucu öğrenme, free kredi kartı kampanyaları vb. gibi bilgilere yer vereceğiz.

Akbank free kredi kartı adından da anlaşılacığı gibi free bir kredi kartıdır nereden free diye düşüne bilirsiniz BDDK’nın yapmış olduğu düzenleme ile her banka en az bir tane olmak kuşulu ile krtedi kartı aidatı olmayan bir kredi kartı hizmeti vermek zorunda akbank’ın aidatsız kredi kartı’dfa free kredi kartı’dır.

“Ama bir ata sözü derki hayatta hiç bir şey bedava değildir”

Yukarıda başvurusunu yapacağımız kredi kartı hakkında bir kaç bilgi verdikten sonra akbank Free Card Özellikleri’nden bahsetmek istiyoruz birazda.

Akbank free kredi kartı özellikleri

Free Bütçem Nedir?

bu kredi kartının en önemli özelliklerinden birisi bu özelliktir. Free bütçem sistemi ile kredi kartınıza bir harcama limiti koyabilirsiniz harcama limitiniz dolduğunda size bir kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. FreeBütçem sistemini kullanmak için alt limit 200 tl ve üzeri tutarlar için geçerlidir. Sistemi kullanmak için “FREE BUTCEM 500” yazarak 4425‘e mesaj yollayabilirsiniz. bu uygulama ile ilgili her hangi bir ücret alındığına dair bir ibare göremedik ama bankalar sms ücretini müşteriye yansıtabilir tabii buda kesin bir durum değil bir tahmindir. Free kartın en çok dikkatimizi çeken özelliği bu olduğu için bu sistemi detayli bir şekilde anlatmak istedik diğer free card özellikleri için www.kartfree.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Free kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbank free kredi kartı başvurusu yapmak için pek çok kanal mevcuttur, internetten online başvuru yapmak için Buraya tıklayın. diğer başvuru kanalları ise şöyle.

Akbank Direkt İnternet’i
444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni
Wap.akbank.com.tr Akbank Direkt Mobil’i
Akbank Şubeleri’ni
Cep Telefonundan başvuru için 444 00 11′i kullanabilir,
Cep Telefonundan “FREE” yazarak, 5990’a kısa mesaj gönderebilir, kolayca SMS ile Free Card başvurunuzu yapabilirsiniz.

Free Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Free kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için akbank müşterileri için bir sistem geliştirmiş akbank başvurum nerede sistemi ile kredi kartı başvurularınızı bir tıkla öğrenebilirsiniz. kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için Burayatıklayınız.

Konuda bulunan kavramlar:

  • akbank free kart başvuru sonucu öğrenme
  • free kredi kartı başvurusu sonucu
  • akbank free kart başvuru sonucu
  • akbank free kart sorgulama
  • akbank free krdi kartı
  • akbank free kart bakiye mesaji
  • axess free kart başvuru sonucu
  • axess free kart sorgulama
  • free kart basvuru sonucu
  • akbank free başvurum nerede