Etiket arşivi: Kredi

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’ın kredi kartı ödeme sistemlerine nasıl başvuru yapılır, axess kredi kartı başvurusu wings kart başvurusu neo kart başvurusu ve başvuru sonuçları hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak artık çok basit günümüzde bütün bankalar ürün ve hizmetlerini müşterilerine ulaştırmak için sürekli kendilerini geliştirmekteler. Akbank bilindiği üzere ülkemizin en köklü banlarından bir tanesi. Akbank müşterilerinin çeşitli ihtiyaçları için hizmet veren kredi kartları hizmeti sunmaktadır.

Akbank’ın müşterileri için 5 çeşit bireysel kredi kartı ürünü vardır bunlar ise axess kredi kartı neo kredi kartı wings kredi kartı exi26 kredi kartı free kredi kartı bu kredi kartlarına nasıl başvuru yapılır kısaca bilgi verelim.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın genel amaçlı bir kredi kartı ürünüdür hediye puan sistemi ise chip-para’dır. Akbank axess kredi kartı başvuru kanalları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için axess kredi kartı başvurusu sayfamızı ziyaret edin.

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu

Wings kredi kartı bolca seyehat eden ve gezen müşterileri için özel tasarlanmiş bir kredi kartı ürünüdür. bu kredi kartına başvuru yapmak için akbank wings kredi kartı başvurusu makalemize göz atabilirsiniz.

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

Free kredi kartı akbank tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan masrafı az olan bir kredi kartı ürünüdür. BDKK’nın çıkartmış olduğu kanun ile her banka kredi kartı aidatı almayan bir kredi kartı ürünü hizmeti vermesi zorunlu olmuştu free kredi kartıda akbank’ın aidatsız kredi kartı ürünüdür. akbank free kredi kartı başvurusu için akbank free’de kredi kartı başvurusu makalemize göz atın.

Akbank Neo kart Başvurusu

Neo kart akbank tarafından sunulan bir bankamatik kartı ürünüdür. Neo kart başvurusu için akbank neo kart başvurusu makalemize göz atın.

Kredi Notu

Kredi notu sorgulama ve kredi notu öğrenme:

Kredi notu neye yarar, kredi notu neden düşer, kredi notunun kaç olması lazım, findeks kredi notu sorgulama, kredi notu ne işe yarar, kredi notu düzeltme, merkez bankası kara liste sorgulaması hakkında bilgiler;

Kredi notu nedir?

Kredi notu tüketicilerin bankalar ve finans kuruluşları arasında yaptığı işlemler sonucu oluşan kredi skorudur. Bu kredi skorunu Türkiye’nin önde gelen 9 bankası tarafından kurulan kredi kayıt bürosu tarafından analiz edilerek kredi skoru çıkartılır sonrasında bu skor kredi notu olarak değerlendirilir.

Kredi Notu Ne işe Yarar?

Kredi notu ülkemizde hizmet sunan finans kurum ve kuruluşları tarafından müşterilerini finanse ederken ele aldıkları bir kriterdir. Tüketiciler finans kurumlarından kredi yada kredi kartı başvurusu yaptıkları zaman kredi notu ve kredi risk raporu baz alınır ve bu bağlamda finans kurum ve kuruluşları tüketicileri bu veriler doğrultusunda kredi skoruna göre finanse ederler.

Kredi notunun Kaç Olması Lazım?

Ülkemizde kredi risk değerlendirme kurumu müşterilerinin kredi skorlarını belirlemek için müşteri risk tablosu

çıkarır bu değerlendirme rakamsal olarak 0’dan başlar ve en yüksek 1900’a kadar çıkar bu rakamlar arasında bir kredi risk raporu tablosu hazırlanır bu tabloyu aşağıdaki resimde anlattık aşağıdaki veriler findeks verileridir.

Findeks Kredi Notu Sorgulama ve Kredi Notu Skor Tablosu

Kredi notunu öğrenmenin bir çok kanalı mevcuttur. bunun için kurulmuş bir kurum olan findeks’e üye olarak kredi notunu sorgulayabilirsiniz. Findeks kredi notu sorgulama işlemi ücretlidir. Aynı zamanda çalışmış olduğunuz finans kurumlarının bir kısmı da kredi notu sorgulama işlemine izin vermektedir.
Findeks üzerinden kredi notu sorgulaması yapmak için buraya tıklayın.

Konuda bulunan kavramlar:

 • banka kredi notumu nasil ogrenirim

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Axess Kredi Kartı Başvurusu

akbank-axess-kredi-karti-basvurusu

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızdan Akbank tarafından hizmete sunulan axess kredi kartı başvurusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Axess kredi kartı’nın kazançlı dünyasına hoş geldiniz. axess kredi kartınız ile yüz binlerce mağazada taksit imkanı ve chip-para kazanacaksınız. axess kredi kartının kampanyaları faiz oranları yıllık ücretleri ve daha bir çok gelişmeleri www.kredisi.info ve www.krediler.info sitelerinden takip edebilirsiniz.

Axess kredi kartı başvurusu Hakkında :

Buşvurunuzu 5 Adımda Tamamlayın.

1.Adım : Axess kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle aşşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayın. açılan sayfada T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız T.C. Kimlik No Sorgulama Sayfamızdan T.C. kimlik numaranızı öğrenebilirsiniz.

2. adım : Başvurunuzu Sonunda Cep Telefonunudan 4422′e Kısa Mesaj ile KREDİKARTI yazıp göndermeyi unutmayın.

3. Adım : GSM Operatörünüz Vodafone yada AVEA ise SMS’i 0532 444 25 25′e Gönderin.

4. Adım : Kredi Kartı Başvurunuzun Onaylanması durumunda teyit için herhangi bir akbank şubelerine gelip yerleşim yeri bilginizi yada adınaza düzenlenmiş bir elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası gibi abonelik bilgilerinizi 10 gün içerisinde getirmelisiniz.

5. Adım : Axess kredi kartınız ile bol taksitli ve phip-para’lı günler dileğiyle.

Axess kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayın.

Konuda bulunan kavramlar:

 • akbank kredi kartı başvuru sonucu
 • akbank kredi kartı sorgulama
 • akbank kredi kartı başvuru sorgulama
 • akbank kredi karti sonucu
 • akbank kredi kartı başvurusu sorgulama
 • axess kredi karti başvuru sonucu
 • akbank kredi kartı başvuru takip
 • akbank kredi kartı takip
 • axess başvuru sonucu
 • akbank başvuru sorgulama

Akbank Wings Kredi Kart Başvurusu

Akbank Wings Kredi Kart Başvurusu

akbank-wings-kart-basvurusu

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızın içeriğinde wings kart başvurusu ve başvuru sonucu wings kart özellikleri wings kart ücreti wings kart çeşitleri akbank wings kart kampanyalar ve mil programları hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Wings kart nedir?
Akbank tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan bir kredi kartıdır. Wings kart akbank’ın mil program kartıdır sürekli seyehat eden müşterileri için geliştirilen bu kredi kartı aynı zamanda axess kredi kartının bir çok özelliğinide bünyesinde bulundurur.

Akbank Wings kredi kart Ücreti Ne kadar?

Wings kredi kartı’nın yıllık kart ücretleri şöyle

Kart Türü             Asıl Kart EK Kart
Wings                           95 TL 47,5 TL
Wings Black 130 TL 65 TL
Wings Temassız 105 TL 52,5 TL
Wings Black Temassız 140 TL 70 TL

Wigs Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Akbank müşterilerinin hizmetine sunduğu wings kredi kartı çeşitleri ise şöyle.

 • Wings kart
 • Wings Black
 • Wings Business
 • Wings Sanalkart
 • Wings Ek Kart
 • Wings Private
 • Wings Temassız

Mil programı kapsamında nasıl mil kazanılır?

Wings kart mil programı ile mil’ler kazanabilirsiniz. yapacağınız alışverişlerde her 1 TL’lik harcamada 1 mil puan kazanabilirsiniz yarıca kazandığınız millerden ayrı axess üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde aynı zamanda Chip-Para kazanırsınız. %25 daha fazla mil kazanma imkanıda sizleri bekliyor akbank müşterileri akbank’ta toplam varlıkları 100.000 TL ve üzeri olan yada 100.000 TL konut kredisi kullanan müşterileri % 25 daha fazla mil puan kazanır.

Wings kart mil programından kazandığım mil’leri nerelerde kullanabilirim?

kazanmış olduğunuz miller ile tüm hava yolu şirketlerinde kullanabilir ve bedavaya yolculuk yapabilirsiniz ve alan vergisi ödemezsiniz. Kazandığınız mil puanları sadece hava’da değil kara’da kullanma imkanıda sizleri bekliyor Wings Style üyesi iş yerlerinde kazandığınız miller ile alışveriş yapabilirsiniz.

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank wings kredi kartı başvurusu yapmak için bir çok kanal mevcuttur wings kredi kartına online başvuru yapabilirsiniz. başvuru yapmak için Burayatıklayın. diğer başvuru kanalları ise şöyle.

Akbank Direkt İnternet’i
444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni
Wap.akbank.com.tr Akbank Direkt Mobil’i
Akbank Şubeleri’ni
Cep Telefonundan başvuru için 444 00 11’i kullanabilir,
Cep Telefonundan “WINGS” yazarak, 5990’a kısa mesaj gönderebilir, kolayca SMS ile Wings başvurunuzu yapabilirsiniz.

Konuda bulunan kavramlar:

 • akbank wings kart başvuru sonucu
 • akbank wingskartı sorgulama
 • axess wings kart sorgulama
 • wings başvuru sonucu öğrenme

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

 

Free kredi kartı başvurusu

Free kredi kartı başvurusu

Bu makalemizde akbank free kredi kartı özellikleri free kredi kartı başvuru sonucu öğrenme, free kredi kartı kampanyaları vb. gibi bilgilere yer vereceğiz.

Akbank free kredi kartı adından da anlaşılacığı gibi free bir kredi kartıdır nereden free diye düşüne bilirsiniz BDDK’nın yapmış olduğu düzenleme ile her banka en az bir tane olmak kuşulu ile krtedi kartı aidatı olmayan bir kredi kartı hizmeti vermek zorunda akbank’ın aidatsız kredi kartı’dfa free kredi kartı’dır.

“Ama bir ata sözü derki hayatta hiç bir şey bedava değildir”

Yukarıda başvurusunu yapacağımız kredi kartı hakkında bir kaç bilgi verdikten sonra akbank Free Card Özellikleri’nden bahsetmek istiyoruz birazda.

Akbank free kredi kartı özellikleri

Free Bütçem Nedir?

bu kredi kartının en önemli özelliklerinden birisi bu özelliktir. Free bütçem sistemi ile kredi kartınıza bir harcama limiti koyabilirsiniz harcama limitiniz dolduğunda size bir kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. FreeBütçem sistemini kullanmak için alt limit 200 tl ve üzeri tutarlar için geçerlidir. Sistemi kullanmak için “FREE BUTCEM 500” yazarak 4425‘e mesaj yollayabilirsiniz. bu uygulama ile ilgili her hangi bir ücret alındığına dair bir ibare göremedik ama bankalar sms ücretini müşteriye yansıtabilir tabii buda kesin bir durum değil bir tahmindir. Free kartın en çok dikkatimizi çeken özelliği bu olduğu için bu sistemi detayli bir şekilde anlatmak istedik diğer free card özellikleri için www.kartfree.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Free kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbank free kredi kartı başvurusu yapmak için pek çok kanal mevcuttur, internetten online başvuru yapmak için Buraya tıklayın. diğer başvuru kanalları ise şöyle.

Akbank Direkt İnternet’i
444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni
Wap.akbank.com.tr Akbank Direkt Mobil’i
Akbank Şubeleri’ni
Cep Telefonundan başvuru için 444 00 11′i kullanabilir,
Cep Telefonundan “FREE” yazarak, 5990’a kısa mesaj gönderebilir, kolayca SMS ile Free Card başvurunuzu yapabilirsiniz.

Free Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Free kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için akbank müşterileri için bir sistem geliştirmiş akbank başvurum nerede sistemi ile kredi kartı başvurularınızı bir tıkla öğrenebilirsiniz. kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için Burayatıklayınız.

Konuda bulunan kavramlar:

 • akbank free kart başvuru sonucu öğrenme
 • free kredi kartı başvurusu sonucu
 • akbank free kart başvuru sonucu
 • akbank free kart sorgulama
 • akbank free krdi kartı
 • akbank free kart bakiye mesaji
 • axess free kart başvuru sonucu
 • axess free kart sorgulama
 • free kart basvuru sonucu
 • akbank free başvurum nerede

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Bu yazımızda Akbank kredi kartı başvuru sorgulama akbank axess kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme gibi bilgilere yer verecek kredi kartı başvurusu sonucunuzu nasıl öğreneceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank kredi kartı başvurusu yaptınız ama aradan nerede ise 1 ay geçti ama hiç bir sonuç alamadınız nedeni nedir diye merak içerisindesiniz bankalar kredi kartı başvurusu yapan tüketicileri haklı olarak incelemeye alırlar kimse ödeme gücü olmayan birisine borç para vermez nihayetinde bankalar vermiş oldukları kredi kartları ile müşterilerine limit miktarında borç para vermiş olurlar.

Bankalar Kredi kartı başvurusu yapan müşterilerini nasıl inceler?

öncelik ile kredi kartı başvurunuzun olumlu yada olumsuz bir şekilde sonuçlanması için bankalar müşterilerinin kredi notunu incelemeye alırlar kredi notu denen olay tüketicinin daha önce almış olduğu finans hizmetlerinde ödeme düzenini inceleyip ona göre bir not veren bir sistemdir.

Diğer bir önemli unsur ise bir kurum yada kuruluşta sigortalı bir şekilde çalışıyor olmanızdır. şayet sigortalı bir işte çalışmıyorsanız ve her hangi bir kredi kartı yada kredi geçmişiniz yok ise banka hesap hareketlerinizi değerlendirir hesabınızda ne kadar para bu para girdi çıktı sıklıkları vs. gibi bilgileri ele alırlar.

Kredi kartı başvurusunu yaptınız ve sonucunu öğrenmek istiyorsunuz bu aşamada akbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmet olan başvurum nerede sayfasını ziyaret ederek online akbank kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun dışında akbank internet şubesini ziyaret ederek yine oradan da sonucu gözleyebilirsiniz. yukarıdaki seçeneklerin dışında akbank telefon bankacılığı 444 25 25 ile kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz ve son öğrenme kanalı ise akbank şube ve atm leridir.

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu sonucunuzu öğrenmek için buraya tıklayın.